• DATO
    DATO DAĞCILIK VE TIRMANIŞ OKULU - DATO’nun vermiş olduğu eğitimlere toplam 1574 kişi katılıp belge almıştır. Dato’nun yarattığı sinerji ile Bursa’da dağcı sayısı 4000’e yaklaşmıştır.
  • DAĞCILIK NEDİR?
    DAĞCILIK NEDİR? Dağcılık: dağcılık bilgisi ve tırmanma emniyet araçlarıyla, kişisel yeteneklerin birleştirilip, dağların zorluklarını aşıp, yürünerek çıkılması olanaksız rotalardan, dağların zirvelerine, tırmanış, sporu’ dur.
  • DATO
    DATO Ekip üyeleri; ülkemizdeki tüm dağların önemli zirvelerini tırmanmış ve özellikle Bursa’da HENÜZ TEKRARI YAPILAMAMIŞ OLAN; BAYTAR, GÜMÜŞ, ÇELİK gibi “5” derecelik rotalar açmışlardır.

DAĞCILIĞIN TANIMI

Dağcılık: dağcılık bilgisi ve tırmanma emniyet araçlarıyla, kişisel yeteneklerin birleştirilip, dağların zorluklarını aşıp, yürünerek çıkılması olanaksız rotalardan, dağların zirvelerine, tırmanış, sporu’ dur.

Devamı için tıklayınız !

Kış Eğitimlerimiz Başlıyor...!

 

 41. Dönem Kış ve Yüksek İrtifa Dağcılığı ile ilgili temel eğitim programımız başlıyor .

              

Türkiye 'nin en köklü ve istikrarlı grubu olan DATO , dağcılık adına ,doğa severlik adına ve insanlık adına ,gönüllü olarak yapmış olduğu ücretsiz eğitimlere bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor .

                Yarı yıl tatili ile birlikte başlayacak olan eğitimler ile ilgili olarak , ön kayıt ve bilgilendirme toplantıları yapılacak ve ilgili kursiyer adaylarına tüm eğitim programı ve hazırlık aşamaları konularında bilgiler sunulacaktır.

İlgili tüm detay ve bilgilendirmeleri iletişim bölümümüzden veya aşağıda sunulan etkinlik sayfamızdan alabilirsiniz...

 

Saygılarımızla...

 

Face Link